Hakkımızda

Altı yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Retro Lazer, bilgi ve tecrübe birikimiyle Lazer kesim ve dekorasyon sektöründe lider bir konuma gelmiştir. Kalite, zamanlama ve fiyatın çok önemli olduğu sektörümüzde bu temel unsurları bir araya getirerek kendi standardını örnek alınacak hale getirmiş olan firmamızın bundan sonraki amacı; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktır. Retro Lazer, üretimini yaptığı pleksi , ahşap ve müşterilerden gelen talep ve istekler doğrultusunda gerekli alt yapıyı kurmuş ve altı yıllık sektörel deneyimiyle bu alanlarda kendini kanıtlamıştır. Bugün Retro Lazer'in mevcut müşteri porföyünde adı kalite ile bütünleşmiş, dünyanın önde gelen markalarına üretim yapan imalat ve showroomu bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Retro Lazer, ilklere imza atan girişimci meşhur yapısıyla örnek bir kuruluştur. Retro Lazer'in varoluş amacı, gelişen hizmet ve ürünlerini, "kalitesinden, güvenirliğinden, iş ahlakından" ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Retro Lazer'in hedefi, yeni talepler yaratarak topluma sürekli gelişen hizmetler ve ürünler sunan, türkiye pazarında söz sahibi bir firma olmaktır.

Retro Lazer'e göre başarı, ilkelerinden ödün vermeden yürütülen sürekli ve sistematik çalışmadır. Retro Lazer en önemli sermaye; insan kaynağı, genç ve dinamik personelleri ile hep birlikte elde edilen deneyimdir. Bu değerlerden yola çıkan Retro Lazer çalışanları, "uluslararası standartlarda kalite kriterlerini özümsemişlerdir ve bu kriterleri uygulayacaklardır." Kalite standartlarından, mücadeleden, güvenirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermemek Retro Lazer'in ilkesini oluşturan değerlerdir.

NE ÜRETiYORUZ ?

• Pleksi Tasarımlar Ev ve Ofis Dekorasyon Ürünleri Nişan Söz Masa Aksesuarları

Pleksi ve ahşapların kalitesi kadar önemli olduğuna inandığımız  kesim şekillerine de gerekli

özeni gösteriyoruz. Tüm kesim şekillerinin yanı sıra şekilli lazer kesim ve kesim

teslimatında alışılmadık ölçüde hızlı ve kaliteli servis vermemiz başlı başına bir

tercih sebebi olmamızı sağlamıştır.

Retro Lazer olarak biz her zaman yeniliklerin takipçisi değil yaratıcısı olduk. Bu alanda taklit edilir

olmak da bizlere ayrı bir haz vermektedir. Özellikle pleksi isimlik modellerimiz , magnet , ahşap tablo gibi yeniliklerden sadece bazıları.

Yükleniyor...